Cennik

Jeżeli chcesz zamieścić standardowe ogłoszenie z możliwością dołączenia zdjęcia, możesz tego dokonać w portalu ogloszenia24.info całkowicie BEZPŁATNIE jako podstawowe ogłoszenie.
 

Cennik ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w sposób następujący:
 

Wpis Premium Plus - prezentowany na stronie głównej serwisu oraz wyróżniony niebieską ramką, oraz prezentowany zawsze na początku listy kategorii. Koszt takiej mega widoczności to tylko 10zł brutto.

Wpis Premiumwyróżniony niebieską ramką, oraz prezentowany zawsze na początku listy kategorii. Koszt widoczności to tylko 7.0zł brutto.


Ogłoszenie WYRÓŻNIONE - ogłoszenie wyświetlane jest na szarym tle wyróżniając się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii i podkategorii w której zostało dodane. Koszt to tylko 5.0zł brutto.
 

Podbijanie ogłoszeń PREMIUM PLUS
 

1. Podbicie ogłoszenia na liście kategorii w zależności od zakupionych punktów. Sortowanie ogłoszeń PREMIUM PLUS odbywa się, podbite (na samej górze w ogłoszenie które ma najwięcej punktów) w dalszej kolejności po dacie dodania.

Podbicie 3 dni Koszt 5.0zł brutto.
Podbicie 6 dni Koszt 10zł brutto.

Jak zapłacić za ogłoszenie?
 

Portal ogloszenia24.info umożliwia wygodne płatności online oraz płatność na konto serwisu. 

Portal ogloszenia24.info zastrzega możliwość wprowadzenia zmian do niniejszego cennika.

Płatności obsługuje serwis DotPay.pl. Wszelkie zastrzeżenia i reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy składać do firmy DotPay.pl.

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.