Ogłoszenie:

Sprawdzona opieka i bardzo dobre warunki!

dodano: 2018.05.28 ważne do: 2018.06.27 wyświetleń: 23
Szczegóły ogłoszenia:
Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. już od 6 lat rekrutuje pracowników zarówno na terenie Polski, jaki i krajów niemieckojęzycznych. Cechuje nas doświadczenie, profesjonalizm w działaniu, a przede wszystkim dbałość  i troska o każdą zatrudnioną osobę. Oferujemy jedynie przejrzyste i sprawdzone oferty pracy. Przychodząc do nas - zostajesz na dłużej.
Jeżeli jesteś ciepłą, cierpliwą oraz empatyczną osobą, znasz język niemiecki oraz opiekowałeś/aś się już osobami starszymi już teraz zgłoś się do nas!
 

Sprawdzona opieka i bardzo dobre warunki! Wsparcie seniorki w Trier od 08.06.!

Miejsce pracy: 54294 Trier
Termin rozpoczęcia: od 08.06.2018


Seniorka mieszka na parterze dużego domu (na piętrze mieszka jej syn z żoną, są to dwa odrębne mieszkania). Podopieczna ma 93 lata (160 cm, 60 kg) i choruje na lekką demencję i nadciśnienie, ma też drobne problemy ze słuchem. Porusza się przy wsparciu balkonika, potrzebna jest drobna asekuracja (np. pomoc przy wstawaniu z łóżka czy z fotela). Seniorka jest osobą spokojną i jeszcze komunikatywną, dużo czasu spędza siedząc przed telewizorem. Noce przesypia dobrze. Podopieczna potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach: ubranie, rozebranie, higiena ciała, pójście do toalety, przygotowanie posiłków (zjada samodzielnie). Opiekunka powinna zająć się mieszkaniem, ugotować dla siebie i dla  podopiecznej, posprzątać, pozmywać, zrobić pranie i prasowanie, drobne zakupy, wyrzucić śmieci, podlać kwiaty. Czasem do seniorki przychodzi z góry kot jej syna. 
Opiekunka ma do dyspozycji odrębne mieszkanie w drugim domku obok - duży pokój z telewizorem i internetem, kuchnia, łazienka i WC. Dlatego ma ustalone pory, kiedy przychodzi do seniorki i na noc seniorka zostaje bez problemu sama. Czas wolny dla opiekunki to zwykle 2-3 godziny po obiedzie.
Plan dnia seniorki: budzenie 8:00, śniadanie 9:00, obiad 13:00, poobiednia drzemka i telewizja, kolacja 18:00, szykowanie do łóżka 20:30, zasypianie 21:00, gruntowna higiena pod prysznicem 2 razy w tygodniu. 
Jest to nasze stałe sprawdzone zlecenie! Na miejscu jest stała opiekunka, która na spokojnie wprowadzi nową w jej obowiązki. Możemy też przekazać do niej telefon! 


Co jest dla nas ważne?

    •    Znasz język niemiecki na poziomie w miarę komunikatywnym i nie boisz się rozmawiać.
    •    Jesteś osobą odpowiedzialną, troskliwą i cierpliwą, lubisz spędzać czas z osobami starszymi. 
    •    Nie masz nałogów.
    •    Masz już doświadczenie związane z opieką nad osobą starszą.
    •    Lubisz i potrafisz prowadzić dom i gotować.
    •    Chcesz wyjechać na przynajmniej 2 lub 3 miesiące.


Co proponujemy?

    •    Oferujemy Ci legalną pracę w oparciu o umowę zlecenie z polską firmą wraz z ubezpieczeniem i odprowadzanymi składkami do ZUSu. 
    •    Nasz konsultant będzie Cię wspierał w trakcie wyjazdu, wysłucha i doradzi a w razie potrzeby porozmawia z rodziną u której będziesz.
    •    Zorganizujemy dla Ciebie dojazd i powrót oraz go opłacimy.
    •    Za 30 dni tego zlecenia otrzymasz wynagrodzenie w przedziale od 1200 do 1250 Euro, ale możesz zyskać więcej, jeśli skorzystasz z innych naszych bonusów: +50 Euro za pracę w dniu urodzin/ +50 Euro za polecenie koleżanki, która z nami wyjedzie/ +300 Euro za polecenie niemieckiego klienta/ + 50 Euro za prawo jazdy, jeśli na zleceniu poruszasz się autem/ +50 Euro, jeśli zostaniesz pełne 3 miesiące lub dłużej/  +50 Euro za dzień świąteczny. W sumie możesz zarobić nawet do 1500 Euro, jeśli tylko zaangażujesz się we współpracę z nami :)
Podsumowując u nas zawsze masz możliwość wyższych zarobków, niż tylko wynagrodzenie podstawowe. Jeśli oczekujesz stałej i dobrze płatnej pracy - jesteś w dobrych rękach!


Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń do Nas: (22) 631 11 55
Napisz E-mail: opieka@wincklerpersonal.pl

Wyślij SMS na nr 532 998 529 ODDZWONIMY!

http://www.wincklerpersonal.com
Kontakt
Winckler Personal
Trier, Niemcy, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.