Ogłoszenie:

Software Engineer & BA

800 PLN
Oferujemy pracę na stanowisku Inżynier oprogramowania i licencjobiorca
Wymagane wykształcenie: Magister informatyki lub pokrewna dyscyplina lub równoważne ponad czteroletnie doświadczenie (mile widziane doktoranci)
Miejsce pracy Warszawa
Płaca 800-1000 na dzień
Kluczowe Obowiązki:
-opracowywanie analiz ilościowych; Inżynieria oprogramowania; projektowanie i architektura oprogramowania; Ogólny projekt
-oraz wdrożenie szerokiej gamy oprogramowania finansowego dla klas walutowych, IR, surowców i aktywów kredytowych;
Podsumowanie umiejętności:
Haskell lub inny typowy język programowania funkcjonalnego (OCaml, F #); tło informatyki; oprogramowanie
projektowanie i inżynieria; zarządzanie projektem i komunikacja z klientem; zarządzanie zespołem dla starszych ról.

Kontakt
Jacek
65-078 Zielona Góra, woj. lubuskie ( Pokaż na mapie)