Ogłoszenie:

Wkładki ortopedyczne Kraków

dodano: 2019.05.23 ważne do: 2019.08.21 wyświetleń: 35
Szczegóły ogłoszenia:
Wkładki ortopedyczne, jakie wykonujemy indywidualnie dla każdego pacjenta to współczesne rozwiązanie, jakie pozwala na usuwanie wielu chorób i dokuczliwości bólowych. Wskazaniem do wykorzystywania takich wkładek mogą być bóle bioder, kolan, pięt, wracające odciski oraz pęcherze czy także inne dokuczliwości. Takie wkładki są również zalecane osobom, które uprawiają niezmiernie niejednokrotnie intensywną aktywność fizyczną. Dostosowanie wkładek do stopy opiera się o przeprowadzane przez nas badanie komputerowe. To oczywiście na jego podstawie tworzymy wkładki dla każdego pacjenta oraz to już w ciągu 30 minut. 
Wkładki ortopedyczne, jakie są wykonywane na indywidualne zamówienie wspomagają leczyć różne kontuzje i schorzenia. Wśród nich są: płaskostopie, ostroga piętowa, haluksy, zapalenie ścięgna Achillesa, sztywniejący paluch oraz inne. Takie wkładki można z powodzeniem nosić na co dzień w każdym rodzaju obuwia. Pomagają one poprawiać niedociągnięcia stóp, a też usuwać liczne dolegliwości bólowe. Jako profesjonaliści posiadamy w tym temacie kolosalną wiedzę i doświadczenie, wobec tego wykonujemy wysokiej jakości wkładki dla własnych pacjentów. 
 
Kontakt
Body Move Centrum Medyczne
ul. Szlak 12, 31-158 Kraków, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.