Ogłoszenie:

Osuszanie murów i ścian - jakie są popularne metody (Nowy)

dodano: 2022.11.15 ważne do: 2023.02.13 wyświetleń: 52
Szczegóły ogłoszenia:
Jeśli z jakiegoś powodu ściany w budynku są mokre, to należy się nimi zająć jak najszybciej. Zbyt duża wilgoć może bowiem niszczyć domowe wyposażenie, ale też być przyczyną pojawienia się niebezpiecznych dla naszego zdrowia pleśni oraz grzybów. Osuszanie muru wykonać można kilkoma technikami, wybór konkretnej zależny będzie od stanu technicznego obiektu i okoliczności zalania. W niejednym przypadku całkowicie wystarczy użycie dedykowanych nagrzewnic, jakie będą utrzymywać podwyższoną temperaturę w środku, co powoduje szybsze parowanie.

Skutecznym uzupełnieniem nagrzewnic są urządzenia do pochłaniania wilgoci, dzięki zjawisku kondensacji mogą one usunąć z otaczającego powietrza nadmiarową wilgoć. Niekiedy jednak tego typu metody będą niewystarczające, i wtedy sięgnąć trzeba po bardziej specjalistyczne, wymagające na przykład wiercenia otworów. Na tym opiera się właśnie termoiniekcja, w specjalny sposób przygotowane otwory wprowadzane są grzałki, a następnie specjalny preparat tworzący warstwę nieprzepuszczającą wilgoci.

 
Kontakt
tanisklad
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.