Ogłoszenie:

Holowanie - Zgorzelec, kraj, UE - RUSIN

dodano: 2018.05.07 ważne do: 2018.08.05 wyświetleń: 32
130 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Zgorzelcka pomoc drogowa to firma prowadząca działalność przez 24 h na dobę, przez cały rok.

Najważniejszym zadaniem naszego przedsiębiorstwa są usługi przewozowe i holowanie aut, nie tylko w obszarze Zgorzelca, ale też w pobliskich miejscowościach (tj. Zawidów, Bogatynia, Pieńsk, Węgliniec), oraz na terenie całej Polski, czy za granicami kraju.

W ofercie Rusin Pomoc Drogowa można znaleźć również takie punkty jak: dowóz paliwa, awaryjne otwieranie i uruchomienie aut, odpompowywanie źle zatankowanego paliwa, usunięcie niedużych usterek na miejscu zdarzenia lub mobilna wulkanizacja. Prócz tego firma zajmuje się transportem maszyn rolniczych i budowlanych, wózków widłowych oraz przyczep. Do dyspozycji Klientów należy całodobowy parking chroniony i wypożyczalnia samochodów na czas naprawy.

W naszym zakładzie pracuje wyedukowana kadra pracowników, która zawsze chętnie służy fachową pomocą. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie.

Gwarantujemy nie tylko wysoką jakość ale też staramy się przybyć na miejsce wypadku jak najszybciej bez względu na porę.

Klienci, którzy korzystają z naszych usług są zawsze usatysfakcjonowani i w razie kłopotów wracają ponownie po pomoc.

Rusin Pomoc Drogowa
Broniewskiego 27/26
59-900 Zgorzelec
Telefon 24h: 665 545 990
Kontakt
Rusin Pomoc Drogowa
Zgorzelec, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.