Ogłoszenie:

Wczasy na Kaszubach

dodano: 2018.03.22 ważne do: 2018.06.20 wyświetleń: 53
35 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Witam.
Do zaoferowania mam dwa domki wczasowe znajdujące się w miejscowości Wiele na Kaszubach.Poniżej państwo znajdą ofertę dotyczącą tych oto domków.

Więcej zdjęć oraz informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej wchodzą poprzez adres: 

http://www.wczasy-uoli.ehost.pl/

Zapraszamy!

Domek dolny:
Proponujemy Państwu przytulny domek, który jest w stanie pomieścić większą liczbę osób(ok.8 osób).Sam domek znajduje się tuż przy jeziorze.Pomieszczenia składają się z dziennego pokoju z aneksem kuchennym, wyposażone są w TV, kanapę, stół do spożywania posiłków, lodówkę, czajnik oraz kuchenkę oraz naczynia.Piętro wyżej znajduje się pokój sypialny z zapewnioną pościelą. W łazience zaś znajduje się prysznic z ciepłą i zimną wodą. Na terenie posesji istnieje możliwość przygotowania grilla.Do dyspozycji wczasowiczów jest również sprzęt wodny (rowerek wodny, kajak, łódkę).Posiada on swój własny bardzo duży teren zielony z huśtawką, piaskownicą, hamakiem oraz domkiem do zabawy. 

Domek górny:
Również do wynajęcia jest nieco mniejszy domek który jest w stanie pomieścić około 7 osób.Znajduje się obok drugiego domku, jest od niego odgrodzony.Znaduję sie on około 50 metrów od jeziora.Pomieszczenia składają się z dziennego pokoju z aneksem kuchennym, znajduję sie telewizja, kanpa, stół jadalny, lodówka, czajnik oraz kuchenka oraz naczynia.Znajdują się również tam dwa oddzielnne pokoje sypialne z zapewnioną pościelą, oraz łazienka z dostępną ciepłą i zimną wodą.Posiada on swój własny teren zielony z huśtawką, piaskownicą, hamakiem oraz domkiem do zabawy.Do dyspozycji wczasowiczów jest również sprzęt wodny (rowerek wodny, kajak, łódkę,) . Wszystko znajduje się na ogrdzonej posesji z możliwością zaparkowania samochodu.Mile widziane są zwierzęta.

Cena domku od osoby wnosi 35zł za dobę.Więcej można się dowiedzieć poprzez kontakt telefoniczny pod numerem:668 690 697
Kontakt
Aleksandra Lipska
ul. Derdowskiego, 83-441 Wiele, woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.