Ogłoszenie:

Opieka zamożnego seniora w Babenhausen niedaleko Frankfurt am Main od 27.10

dodano: 2017.10.06 ważne do: 2017.11.05 wyświetleń: 51
Szczegóły ogłoszenia:
Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. już od 5 lat wspiera rekrutacje pracowników zarówno na terenie Polski, jaki i krajów niemieckojęzycznych. Cechuje nas doświadczenie, profesjonalizm w działaniu, a przede wszystkim dbałość  i troska o każdą zatrudnioną osobę. Oferujemy jedynie przejrzyste i sprawdzone oferty pracy. Przychodząc do nas - zostajesz na dłużej.
Jeżeli jesteś ciepłą, cierpliwą oraz empatyczną osobą, znasz język niemiecki oraz opiekowałeś/aś się już osobami starszymi już teraz zgłoś się do nas!
 

Opieka zamożnego seniora w Babenhausen niedaleko Frankfurt am Main od 27 października!


Miejsce pracy: Babenhausen
Termin rozpoczęcia: od 27.10.2017

Polecamy nasze zlecenie w Babenhausen dla opiekunki. Senior mieszka sam w dużym domu z ogrodem i basenem. Jego żona zmarła w tym roku w czerwcu. Pan ma 68 lat (178 cm, 76 kg) i choruje na parkinsona i zwężenie kanału kręgowego, po domu stara się jeszcze poruszać sam o lasce, ale czasem potrzebuje wsparcia i pomocy przy poruszaniu (w zależności od dnia i aktualnego samopoczucia), rano zwykle trzeba mu pomóc przy wstaniu z łóżka. Na wyjścia z domu jest do dyspozycji wózek inwalidzki. Senior jest osobą świadomą i komunikatywną, niestety już ograniczoną w wielu czynnościach przez chorobę, czasem może mówić mniej wyraźnie. Pan korzysta z pomocy rehabilitanta. Codziennie na tygodniu rano po wstaniu przychodzi do niego pielęgniarka, która go kąpie i balsamuje po kąpieli oraz rozdziela leki. Podopieczny potrzebuje ze strony opiekunki wsparcia w codziennych czynnościach: ubranie, rozebranie, przygotowanie posiłków, prowadzenie domu, zrobienie prania, zrobienie zakupów, pilnowanie podania leków. W domu są dwa koty, którym i też trzeba się zająć. Opiekunka ma do dyspozycji oddzielny apartament z telewizorem i oddzielną łazienką, jest też internet. 
Jest to nasze stałe sprawdzone zlecenie! Na miejscu jest już nasza opiekunka, która na spokojnie wprowadzi nową panią w obowiązki.
Serdecznie zachęcamy do aplikacji! 
 

Co jest dla nas ważne?

    •    Znasz język niemiecki na poziomie dobrym lub komunikatywnym i nie boisz się rozmawiać.
    •    Jesteś osobą odpowiedzialną, troskliwą i cierpliwą, lubisz spędzać czas z osobami starszymi. 
    •    Nie masz nałogów, jeśli już tylko nałóg palenia rodziny mogą zaakceptować. 
    •    Masz już doświadczenie związane z opieką nad osobą starszą.
    •    Lubisz i potrafisz prowadzić dom i gotować.
    •    Chcesz wyjechać na przynajmniej 2 miesiące.


Co proponujemy?

    •    Oferujemy Ci legalną pracę w oparciu o umowę zlecenie z polską firmą wraz z ubezpieczeniem i odprowadzanymi składkami do ZUSu. 
    •    Nasz konsultant będzie Cię wspierał w trakcie wyjazdu, wysłucha i doradzi a w razie potrzeby porozmawia z rodziną u której będziesz.
    •    Zorganizujemy dla Ciebie dojazd i powrót oraz go opłacimy.
    •    Otrzymasz wynagrodzenie w przedziale od 1000 do 1300 Euro, ale możesz zyskać więcej, jeśli skorzystasz z innych naszych bonusów: +50 Euro za pracę w dniu urodzin/ +50 Euro za polecenie koleżanki, która z nami wyjedzie/ +160 Euro za polecenie niemieckiego klienta/ + 50 Euro za prawo jazdy, jeśli na zleceniu poruszasz się autem/ +50 Euro, jeśli zostaniesz pełne 3 miesiące lub dłużej/  +50 Euro za dzień świąteczny. W sumie możesz zarobić nawet do 1500 Euro, jeśli tylko zaangażujesz się we współpracę z nami :)

Podsumowując u nas zawsze masz możliwość wyższych zarobków, niż tylko wynagrodzenie podstawowe. Jeśli oczekujesz stałej i dobrze płatnej pracy - jesteś w dobrych rękach!
 

Skontaktuj się z nami!

 Zadzwoń do Nas: Opieka seniorów w Niemczech: (22) 631 11 55 
Napisz E-mail: opieka@wincklerpersonal.pl
Wyślij wiadomość SMS na nr: 532 998 529 ODDZWONIMY!
 
Kontakt
Winckler Personal
Babenhausen, Niemcy, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.