Ogłoszenie:

SPECJALISTA D/S ZAKUPÓW

Firma Appelt powstała w 2001 r., by projektować i wykonywać formy wtryskowe do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych oraz produkować gotowe wyroby wg wzorów najlepszych designerów. Od tego czasu rozwijamy się i swoją działalnością obejmujemy coraz
większe obszary przetwórstwa tworzyw. Współpracujemy m. in. z przemysłem samochodowym, kolejowym i budowlanym oraz producentami oświetlenia.

W związku z intensywnym rozwojem firma APPELT poszukuje osoby na stanowisko
SPECJALISTA D/S ZAKUPÓW (Dział Techniczny i Obsługi Klienta)
MIEJSCE PRACY: Owińska (lub Murowana Goślina)

ZADANIA:
- planowanie i realizacja zakupów (kontakty z dostawcami komponentów i materiałów, analiza rynku dostawców, uczestnictwo w negocjacjach warunków zakupów, obsługa operacyjna zamówień, monitorowanie dostaw),
- wprowadzanie faktur i zamówień do systemu, generowanie dokumentów magazynowych, prace administracyjno – magazynowe,
- kontakt ze stałymi klientami (głównie: współudział w obsłudze reklamacji,
- współpraca z innymi działami firmy.
- czynności administracyjne w biurze,

OCZEKIWANIA:
- wykształcenie średnie lub wyższe: techniczne, ekonomiczne lub inne z obszaru administracji gospodarczej, logistyki, (jeśli w trakcie studiów zaocznych – niezbędna dyspozycyjność),
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel),
- mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
- prawo jazdy kat. B,
- systematyczność, dokładność, dobra organizacja pracy, komunikatywność i operatywność, obycie z dokumentacją i rysunkiem technicznym, zdolności analityczne, negocjacyjne, chęć
nauki i dalszego rozwoju.

OFERUJEMY
- wynagrodzenie (na początek: około średniej krajowej),
- pracę na podstawie umowy o pracę (na początek na okres próbny),
- możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie o profilu produkcyjno-usługowym,
- zdobycie doświadczenia przy realizacji innowacyjnych projektów dla klientów będących międzynarodowymi liderami (m. in. Volkswagen, Pesa, Solaris).

Prosimy o przesyłanie CV (wraz z dołączoną klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922) na adres: rekrutacja@relevantis.pl z nazwą stanowiska w tytule maila.
Kontakt
Relevantis
Owińska, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)