Ogłoszenie:

Przedstawiciel Handlowy - Specjalista d/s sprzedaży.

Zaproponuj cenę!
Critical System Solutions Sp. z o.o. , jest spółką odpowiedzialną za tworzenie działów sprzedaży naszych partnerów.
Jako firma zajmuje się w imieniu naszych klientów aktywnym pozyskiwaniem nowych zamówień i realizacją założonych targetów.
Obecnie dla jednej z marek w sektorze Marketingu, poszukujemy osób zajmujących się aktywnym pozyskiwaniem zleceń.

Opis Stanowiska:
    ▪    sprzedaż usług na rynku indywidualnych oraz biznesowym,
    ▪    opieka nad powierzoną bazą klientów,
    ▪    reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i dbałość o jej wizerunek,
    ▪    realizacja założonych planów sprzedaży,
    ▪    efektywność w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów interpersonalnych,
    ▪    przedsiębiorczość, inicjatywa i samodzielność,
    ▪    nastawienie na osiąganie celów i etyczne podejście do biznesu.

Wymagania:
    ▪    mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowca samodzielnego, agenta
                        ubezpieczeniowego, finansowego, itp.,
    ▪    łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych,
    ▪    samodzielność, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność,
    ▪    zaangażowanie i inicjatywa w pracy,
    ▪    wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
    ▪    ciekawą pracę pełną wyzwań oraz możliwość rozwoju zawodowego
    ▪    ambitną i satysfakcjonującą pracę w młodym zespole,
    ▪    atrakcyjny system wynagrodzeń,
    ▪    możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
    ▪    pakiet bezpłatnych szkoleń produktowo-handlowych oraz aktywny coaching,
    ▪    możliwość pracy w miejscu zamieszkania na terenie całej Polski,
    ▪    tel. służbowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres praca@css.biz.pl w tytule KR1/09/2017

Kontakt
Critical System Solutions
Kraków, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.css.biz.pl