Ogłoszenie:

Kampania edukacyjna na temat mięsa drobiowego

dodano: 2018.05.06 ważne do: 2018.08.04 wyświetleń: 93
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Drób jest chętnie zjadanym rodzajem mięs, a zainteresowanie nim rośnie. Dzieje się tak głównie za sprawą jego walorów smakowych i odżywczych, wysokiej dostępności oraz dobrej ceny.

Jednak przez lata w temacie mięsa drobiowego narosło wiele fałszywych i powszechnie powtarzanych przez media mitów.
Pojawiają się komentarze, że mięso drobiowe jest niezdrowe lub może wpływać na gospodarkę hormonalną. Informacje te mogą wywoływać obawy – zwłaszcza gdy mięso drobiowe serwujemy naszym pociechom. Jednak, informacje te w zdecydowanej większości przypadków są nieprawdziwe.

U Nas można znaleźć informacje na temat gatunków drobiu oraz poznać warunki hodowli. Bazująć tylko na faktach, chcemy pokazać, że mięso drobiowe jest zdrowe i ze względu na swoje walory wskazane dla każdego: małych dzieci, kobiet w ciąży oraz osób chorych.

Mięso z drobiu jest zdrowe, oraz smaczne, a ze względu na różnorodność oferowanych elementów udka, ćwiartki, szyjki może często gościć w naszych domach w postaci różnych gotowych dań.

Sprawdź fakty dotyczące mięsa drobiowego
na stronie http://www.dobrydrob.pl/

Projekt finansowany ze środków Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego
Kontakt
Dobrydrob.pl - Fakty i Mity na temat Drobiu
Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.