Ogłoszenie:

Monika Łoszak - logopeda dla dzieci z Lublina

dodano: 2018.03.28 ważne do: 2018.06.26 wyświetleń: 43
50 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Poszukujesz osoby, która będzie idealnym logopedą dla dla Twojej pociechy? Być może sam zmagasz się z problemami natury logopedycznej takimi jak jąkanie się się czy inne zaburzenia mowy?

Gabinet Logopedyczny Verbis pomoże Tobie i Twoim bliskim polepszyć jakość komunikacji!

Zapewniamy opiekę i pomoc osobom, które utraciły zdolność porozumiewania się z otoczeniem, bądź uległa ona u nich pogorszeniu. Pracujemy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, którzy chcą doskonalić słownictwo i komunikację. Kompleksowo zajmujemy się osobami z ograniczeniami natury intelektualnej i innymi zaburzeniami, takimi jak na przykład autyzm czy zespół Aspergera.

Naszą pomoc świadczymy mobilnie – to znaczy z dojazdem do Pacjenta. Jest to dogodne rozwiązanie dla osób, które mają mało czasu na dojazdy i nie posiadają własnego środka komunikacji. Zdajemy sobie sprawę, że podróż z osobą ciężko chorą to duże obciążenie zarówno dla Pacjenta, jak i jego rodziny, dlatego chcemy Ci pomóc dojeżdżając do Ciebie. Docieramy do Pacjenta na terenie Lublina i w promieniu 40 km.

Dbamy o przyjazną atmosferę podczas terapii. Wierzymy, że dom Pacjenta jest optymalnym miejscem na rekonwalescencję, ponieważ tam czuje się on bezpiecznie i komfortowo.


Zatroszcz się o komfort życia i pomóż zapewnić go Twoim bliskim. Umów się na wizytę.


Gabinet Logopedyczny Verbis
Monika Łoszak
tel. 510 177 215
www: verbis-logopedia.pl
Kontakt
Gabinet Logopedyczny Verbis Monika Łoszak
Lublin, woj. lubelskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.