Szczegóły ogłoszenia:
„Kompleksowe leczenie stomatologiczne” – było moją myślą przewodnią przy otwieraniu nowego gabinetu stomatologicznego EndoEstetica.
Z początku gabinet mieścił się w Łodzi, w kamienicy przy ul. Żeromskiego 61 i byłem jedynym pracującym tam lekarzem. W 2015 roku postanowiłem rozszerzyć działalność, gdyż zdawałem sobie sprawę z tego, że jeden lekarz nie może być na bieżąco z całą najnowszą wiedzą z zakresu wszystkich dziedzin stomatologii.
Moim celem było zaprosić do współpracy wyłącznie lekarzy specjalistów tzn. takich, którzy swojej edukacji nie ograniczyli wyłącznie do ukończenia studiów, ale podjęli specjalistyczne wieloletnie studia podyplomowe w zakresie jednej z dyscyplin stomatologicznych.