Ogłoszenie:

Góralska zabawa sylwestrowa 2017/2018r. z kuligiem w Istebnej

dodano: 2017.11.09 ważne do: 2018.01.08 wyświetleń: 55
289 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy do spędzenia Sylwestra 2017/2018r. (z niedzieli na poniedziałek) w góralskich i zbójnickich klimatach w ISTEBNEJ na przełęczy KUBALONKA z kapelą góralską Karpackie Zbóje! Oprócz biesiady z góralami i zbójnikami czeka na Was kulig przy blasku pochodni! W programie zbójnickiego sylwestra m.in. zabawa w chacie zbójeckiej z kapelą góralską Karpackie Zbóje, przejażdżka saniami z pochodniami, ogniskiem, regionalnym poczęstunkiem w góralskiej kolibie (zbójeckie menu: żurek zbójnicki,świńska kita z kapustą zasmażaną podaną na zbójecki sposób z kaszą, karczek, kiełbasa zbójnicka, kaszanka z grilla, chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym z dębowej beczki, pasterskie jadło (swojskie wędliny, sery owcze), coś na słodko - pączki, kawa, herbata, woda mineralna, soki, grzane wino w trakcie kuligu. Dodatkowe napoje alkoholowe oraz napoje gazowane i niegazowane możecie przynieść sobie sami! Hej!


Termin: 31.12.2017r. / 1.01.2018r.
Start kuligu: godz. 20.00 - 4.00

Miejsce rozpoczęcia kuligu: parking na przełęczy KUBALONKA

Miejsce zabawy sylwestrowej:  Zbójecka koliba przy Kubalonce

Uwagi: mile widziane elementy stroju góralskiego


PROMOCJA DO 20.11.2017r.: 289 zł / os.


W cenie pakietu sylwestrowego 2017/2018r. znajduje się:
  • Zbójnicki kulig z pochodniami z przełęczy KUBALONKA w kierunku Stecówki w dniu 31.12.2017r.
  • Bogate regionalne menu sylwestrowe wg oferty (żurek zbójnicki, świńska kita z kapustą zasmażaną podaną na zbójecki sposób z kaszą, karczek, kiełbasa zbójnicka, kaszanka z grilla, chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym z dębowej beczki, pasterskie jadło (swojskie wędliny, sery owcze), coś na słodko - pączki, kawa, herbata, woda mineralna, soki, grzane wino w trakcie kuligu.
  • Zabawa sylwestrowa w góralsko - zbójnickich klimatach z kapelą góralską Karpackie Zbóje!
  • Ubezpieczenie każdego uczestnika w Towarzystwie ubezpieczeniowym Axa (prosimy o podanie danych do ubezpieczenia: imię i nazwisko, data urodzenia i adres zamieszkania);
  • Podatek Vat;
Kontakt
Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski
Istebna, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.