Zdalna Praca w Nowym Projekcie! |2200 zł–11 500 zł| Bez Doświadczenia

Zostań: Specjalistą ds. Afiliacji w Social Mediach i zarabiaj od 2200 zł po godzinach swojej pracy. Nie musisz mieć doświadczenia. Wszystkiego Cię nauczymy.

Co oferujemy?

  • Możliwość zarobienia 1000 zł już w pierwszym tygodniu współpracy.
  • Po pierwszym miesiącu możliwość zarabiania od 2200 zł – 11 500 zł miesięcznie w zależności od Twojego zaangażowania.
  • Zarobione pieniądze wypłacasz ze swojego panelu na swoje wskazane konto bankowe nawet 2 razy w miesiącu.
  • Nie wymagamy doświadczenia. Zapewniamy internetowe szkolenie instruktażowe, dlatego nie musisz posiadać wiedzy w tym zakresie.
  • Działasz całkowicie online przy użyciu komputera lub smartfona z dostępem do Internetu.
  • Bez inwestycji.
  • Godziny dostosowujesz pod swoje możliwości.
  • Rozliczenie odbywa się na podstawie umowy współpracy.
  • W naszym zespole działają ludzie bezrobotni, samotnie wychowujące matki, osoby pracujące na etacie. Tak naprawdę nie ma znaczenia co aktualnie w życiu wykonujesz, ponieważ to Ty dostosowujesz swój czas pod działanie.
Opis stanowiska:

  • Reklama internetowa produktów i usług zewnętrznych firm,
  • Nawiązywanie kontaktu online z potencjalnymi klientami, bez konieczności wykonywania rozmów telefonicznych.
  • Praca na dedykowanym i zautomatyzowanym systemie marketingowym.
  • Działanie odbywa się w 100% w Internecie.
Wymagania:

  • Ukończone 18 lat.
  • Aktualne zamieszkanie na terenie Polski.
  • Komputer lub smartfon z dostępem do Internetu.
  • Obsługa komputera na poziomie podstawowym.
  • Motywacja i zaangażowanie do działania i osiągania wysokich wyników.
Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat. Możesz potraktować tę propozycję jako dodatek do standardowej pracy na etacie lub po jakimś czasie zrezygnować z etatu i zarabiać w 100% online.

Wyprzedzając pytania:

  • nie jest to mlm,
  • nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy,
  • nie inwestujesz pieniędzy,
  • możesz zrezygnować w każdym momencie.

Kliknij w przycisk „APLIKUJ”, zostaniesz przeniesiona/y na naszą stronę gdzie poznasz szczegóły.

Kontakt
Stefan
cały kraj / Internet