Ogłoszenie:

opieka nad seniorami

dodano: 2018.06.11 ważne do: 2018.07.11 wyświetleń: 36
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Gillenfeld, Nadrenia-Palatynat (ok. Koblencja), Niemcy.
Podopieczni to mobilne małżeństwo (pan - 170 cm wzrostu, 70 kg; pani - 150 cm wzrostu, 50 kg). Seniorzy spokojnie przesypiają noce, samodzielnie korzystają z toalety. Podopieczny sam przeprowadza czynności pielęgnacyjne i higieniczne. Seniorka choruje na demencję. Jest spokojna i wycofana. Codziennie przychodzi opieka medyczna, do pani dodatkowo opiekun z Caritas. Poza nadzorowaniem podopiecznych do obowiązków należy prowadzenie gospodarstwa domowego: gotowanie, pranie, sprzątanie, robienie zakupów.
Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym o powierzchni około 120 m2. W domy są niezbędne sprzęty: winda wannowa, krzesełko toaletowe, balkonik. Do dyspozycji opiekuna lub opiekunki jest duży pokój o powierzchni około 20m2 z osobną łazienką. Dla opiekuna przeznaczono pokój z osobną łazienką, jest internet. Sklepy znajdują się w pobliżu, do dyspozycji jest też rower. 
Z relacji opiekuna na 28.05.2018:
Seniorzy spokojnie przesypiają noce, poruszają się samodzielnie, samodzielnie korzystają z toalety. Podopieczny sam przeprowadza czynności pielęgnacyjne i higieniczne. Seniorce w czynnościach higienicznych pomaga opiekunka medyczna z Caritas. Z obserwacji opiekuna – ważne jest, aby wszystkie przedmioty odkładać na swoje miejsca, co znacznie ułatwia seniorom funkcjonowanie.
Poszukujemy Pań i Panów z dobrą znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w opiece. Zlecenie od zaraz na 2 miesiące 1400 euro netto/m-c + 300 euro premii wakacyjnej. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem +48 508 624 688
Kontakt
Pflege mit Herzen
ul. Dworcowa, 85-950 Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: pflegemitherzen24.pl
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.