Ogłoszenie:

Pracownik fizyczny do obróbki laminatu

Poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik fizyczny, dla firmy zajmującej się produkcją wyrobów z laminatu.

Miejsce pracy: Police
Nr ref.: fiz/pol/2018

Zadania:
  • prace fizyczne przy obróbce laminatu,
  • rozładunek i załadunek towaru,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy,
  • inne prace pomocnicze.
Wymagania:
  • umiejętność obsługi szlifierki kątowej i frezarki,
  • dokładność,
  • chęci do pracy.
Oferujemy
  • stawkę godzinową 17,00 zł brutto,
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca.szczecin@hmserwis.pl z nr ref.: fiz/pol/2018 wpisanym w temacie wiadomości.

UWAGA: za polecenie pracownika, który przepracuje u nas miesiąc (min. 180 godzin) oferujemy 200 zł netto

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie (adres: Al. Wojska Polskiego 62, 70-477 Szczecin), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach – innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
HM Serwis Group jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.

Kontakt
HM Serwis Group
Szczecin, woj. zachodnio-pomorskie ( Pokaż na mapie)
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.hmserwis.pl