Ogłoszenie:

opieka nad seniorem od 8 czerwca

dodano: 2018.05.21 ważne do: 2018.06.20 wyświetleń: 26
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni Opiekunkę osób starszych w Kaiserlslautern, Nadrenia-Palatynat, Niemcy.
Podopieczny ma 86 lat, 170 cm wzrostu i waży 92 kg. Choruje na zaburzenia rytmu serca, niewydolność serca i osłabienie starcze. Nie ma problemów z komunikacją i orientacją. Porusza się samodzielnie, do pomocy ma balkonik. Ma założony cewnik. Podopieczny przesypia noce. Senior potrzebuje wsparcia i nadzoru podczas czynności higienicznych, podczas ubierania – stara się być jeszcze samodzielny. Aktualne terapie – gimnastyka lecznicza. Opisywany jako osoba spokojna.
Żona podopiecznego – Elisabeth, 83 lata, grupa niepełnosprawności 2, ma początkową demencję. Nie potrzebuje pomocy podczas pielęgnacji ciała.
Senior mieszka w domu jednorodzinnym z żoną, sklepy oddalone o 10 min.  drogi na piechotę. Dla opiekunki pokój ze standardowym wyposażeniem, TV, Internet, radio, z własną łazienką.
Poszukujemy pań z dobrą znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w opiece. Zlecenie od 8 czerwca na 2 miesiące – 1350 euro netto/m-c. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 508 624 688 lub mailowy: marta.gornikiewicz@pmh.info.pl
 
Kontakt
marta górnikiewicz
ul. Dworcowa, 85-950 Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: pflegemitherzen24.pl
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.