Ogłoszenie:

PRACOWNIK PRODUKCJI MATERIAŁÓW BIUROWYCH – PRACA STAŁA LUB SEZONOWA

dodano: 2018.05.14 ważne do: 2018.07.13 wyświetleń: 97
Szczegóły ogłoszenia:
Poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik produkcji do firmy zajmującej się produkcją materiałów biurowych.
Miejsce pracy: Przecław
Nr ref.: pmb/prz/2018
Zadania:
  • montaż artykułów biurowych (segregatory, teczki, skoroszyty, notatniki, identyfikatory itp.).
Wymagania:
  • sprawność manualna,
  • dokładność,
  • energiczność,
  • pełnoletność.
Oferujemy:
  • możliwość stałego lub tymczasowego zatrudnienia (mile widziani uczniowie i studenci),
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością późniejszego stałego zatrudnienia przez naszego kontrahenta,
  • premię absencyjną oraz premię za osiąganie wyznaczonych wyników w pracy,
  • pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku (w godzinach 6:00-14:00 / 14:00-22:00),
  • możliwość pracy w godzinach 8:00 – 16:00 (dojazd we własnym zakresie),
  • przyuczenie do pracy,
  • zapewniony dojazd i powrót z centrum Szczecina darmowym autobusem pracowniczym.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:  praca.szczecin@hmserwis.pl z nr ref.: pmb/prz/2018 wpisanym w temacie wiadomości.
UWAGA: za polecenie pracownika, który przepracuje u nas miesiąc (min. 180 godzin) oferujemy 200 zł netto
Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach – innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.

HM Serwis Group jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.
Kontakt
HM Serwis Group
ul. Boguslawa X 1, 70-441 Szczecin, woj. zachodnio-pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon