Ogłoszenie:

opieka nad seniorami od 2 marca

dodano: 2018.02.06 ważne do: 2018.03.08 wyświetleń: 31
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni Opiekunkę osób starszych w Detmold, ok. Bielefeld, Nadrenia-Północna Westfalia, Niemcy.
Podopieczna ma 87 lat, 155 cm wzrostu i waży 70 kg.
Choruje na demencję. Potrzebuje wsparcia przy poruszaniu się, korzysta z rolatora. Starsza Pani jest nerwowa, powolna. Ma problemy z pamięcią. Potrzebuje pomocy w korzystaniu z toalety, cierpi na częściową inkontynencję. Sporadycznie wstaje w nocy do toalety.
Podopieczny ma 84 lata, 160 cm wzrostu i waży 60 kg.
Senior nie potrzebuje pomocy w poruszaniu się, jest samodzielny. Czasami używa do pomocy rolatora. Stan psychiczny dobry. Choruje na cukrzycę oraz nadciśnienie (bierze regularnie leki). Z toalety korzysta samodzielnie. Należy mu czasami pomóc przy braniu prysznica. Raz w tygodniu przychodzi opieka medyczna aby pomóc przy kąpieli. Regularnie korzysta z usług fizjoterapeuty.
Do obowiązków opiekunki należy: nadzorowanie podopiecznych w ciągu dnia, pomoc przy ubieraniu, rozbieraniu, czasami kąpielach, kremowanie, zmienianie podkładów (u podopiecznej). Opiekunka prowadzi również gospodarstwo domowe, robi zakupy, przygotowuje posiłki. Towarzyszy podopiecznym w wizytach u lekarza.
Seniorzy mieszkają w domu z ogrodem, niedaleko mieszka syn, który chętnie pomaga przy opiece nad rodzicami. Do dyspozycji opiekunki samochód, osobny pokój ze stałym dostępem do internetu. Czas wolny 2,5h dziennie po ustaleniu z rodziną.
Szukamy opiekunek z komunikatywną znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w opiece. Wymagane prawo jazdy. Zlecenie od 02.03.18 na 5 tyg. (łącznie ze świętami) – 1150EUR netto/m-c +100EUR
Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 508 624 688 lub mailowy: marta.gornikiewicz@pmh.info.pl
 
Kontakt
Pflege mit Herzen
ul. Dworcowa, 85-950 Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: pflegemitherzen24.pl
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.