Ogłoszenie:

Spawacz w Niemczech

Szczegóły ogłoszenia:
Oferta pracy dla spawaczy MAG
Lokalizacja: 88348 Bad Saulgau

Zaufany Partner bezposredni niemiecki pracodawca Firma sky Personal oferuje prace dla hydraulików, elektryków, slusarzy i spawaczy, operatorow CNC, malarzy na terenie Niemiec.
Arbeitsgebar für qualifizierte Fach- und Führungskräfte.
Nasze doswiadczenie i profesjonalizm sa gwarancja sukcesu.
Nie czekaj i znajdz prace juz dzis!
Dla kazdego kandydata dopasowujemy indywidualnie termin rozpoczecia pracy odpowiadajacy kandydatowi.

Opis stanowiska:
spawanie blach od 2 do 18mm, podzespoly do maszyn rolniczych
Wymagania:
Minimum 2 letnie udokumentowane doswiadczenie w zawodzie
Komunikatywna lub podstawowa znajomosc jezyka niemieckiego (warunek konieczny)
Prawo jazdy kat. B + wlasny samochód na wyjazd (mile widziane)
Nasza oferta:
· niemiecka umowa o prace na niemieckich warunkach
· dlugoterminowy kontrakt
· umowy na czas nieokreslony
· atrakcyjne wynagrodzenie z mozliwoscia podwyzki (dodatek branzowy)
· mozliwe nadgodziny
· zakwaterowanie platne zoorganizowane przez pracodawce
· wynagrodzenie platne miesiecznie na konto pracownika
· mozliwosc pobierania cotygodniowych zaliczek
· pelne niemieckie ubezpieczenie spoleczne i zdrowotne
· opieka koordynatora polskojezycznego
Z góry serdecznie dziekuje za Panstwa aplikacje!
Julita Mucha
Telefon: +49 5242 97606-0
Fax: +49 5242 97606-99
Mobil: +49 1590 45 27 279
Mobil: +49 172 826 94 04
j.mucha@sky-personal.de
praca@sky-personal.de

sky Personal
Inh. Alexander Geworsky
Hauptstraße 93
D-33378 Rheda-Wiedenbrück
cały kraj / Internet