Ogłoszenie:

Praca za granicą 3 wolne miejsca dla fizjoterapeutów- Monachium i okolice

dodano: 2017.10.07 ważne do: 2018.03.04 wyświetleń: 118
Szczegóły ogłoszenia:
FIZJOTERAPEUTO ! NIE ZWLEKAJ!   ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZISIAJ! INNI JUŻ TAM PRACUJĄ!
Zabierz ze sobą koleżankę/kolegę po fachu! Potrzebujemy 3 fizjoterapeutów!
PRACA RÓWNIEŻ W TRAKCIE PRZEPROWADZANIA PROCESU NOSTRYFIKACJI DYPLOMU FIZJOTERAPEUTY.
Oferujemy pracę na terenie całych Niemiec w klinikach, przychodniach oraz sanatoriach.
 Oferta F201744 w Monachium i okolicy w przychodni fizjoterapeutycznej lub w klinice:
- Zarobek Brutto od 2.300 – 2800 Euro; od 24 dni urlopu
- Pomoc w znalezieniu taniego mieszkania oraz w czynnościach rejestracyjnych
- Pomagamy w przeprowadzeniu nostryfikacji dyplomu fizjoterapeuty również przed wyjazdem do pracy
Obowiązki : praca z pacjentami ortopedycznymi, neurologicznymi, powypadkowymi oraz innymi.
Wymagania: wykształcenie kierunkowe: mgr fizjoterapii lub licencjat z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym . Znajomość języka niemieckiego poziom przynajmniej B1.
Zainteresowanych zapraszamy do przesłania aplikacji: info@beta-aktiv.de  , można w polskiej wersji językowej.
Specjalnie dla Was uruchomiliśmy polski numer telefonu-505 123 391 SMS o treści „ fizjoterapia”-oddzwaniamy.
Szukasz innej lokalizacji miejsca pracy w Niemczech ? Zapytaj!
Beta aktiv Anna Schimizek
Goethestraße 4
89567 Sontheim / Brenz
Fon:  0049 7325 95 1 74 94; 0048 505 123 391
Fax:   0049 7325 95 1 74 95
Homepage: http://www.fizjoterapia-praca-niemcy.pl

Kontakt
cały kraj / Internet
Kontakt