Ogłoszenie:

Pracownik fizyczny w pralni przemysłowej

Szczegóły ogłoszenia:
Pracownik pralni przemysłowej
Praca tymczasowa
Niemcy

Oferujemy
To oferujemy:
  • stawkę dzienną 13,50 EUR brutto/h (1500-1700 EUR netto),
  • zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez Pracodawcę,
  • możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia,
  • elastyczny termin rozpoczęcia pracy – im szybciej wyjedziesz tym szybciej zaczniesz zarabiać,
  • zwrot kosztów dojazdu do Niemiec po przepracowanych 3 miesiącach (na podstawie faktur za paliwo, biletów),
  • pracę zmianową i możliwość nadgodzin jeśli jest takie zapotrzebowanie,
  • płatne dni świąteczne – ustawowo wolne w Niemczech,
  • stałą opiekę polskojęzycznego koordynatora w Niemczech lub z biura w Polsce,
  • 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku,
  • polską umowę o pracę tymczasową – legalne zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Niemiec,
  • pomoc w załatwieniu zameldowania,
  • pracę z możliwością przedłużenia współpracy,
  • pomoc w załatwieniu spraw formalnych oraz organizacji wyjazdu do Niemiec,
  • program Zarabianie przez Polecanie – otrzymasz dodatkowo 100 EURO brutto za każdą poleconą osobę.

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:
  • sortowanie prania,
  • załadunek i obsługa maszyn piorących,
  • obsługa magla,
  • przygotowywanie prania do prasowania,
  • składanie prania,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy,
  • przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa.

Wymagania
Nasze wymagania:
  • chęć do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • gotowość do pracy 2-zmianowej,
Mile widziane:
  • prawo jazdy "B",
  • własny samochód,
  • doświadczenie w pracy w pralni przemysłowej.

KONTAKT: + 48 505 176 000

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96, HR Now z siedzibą w 32-050 Skawina, ul. Gen. Emila Fieldorfa "Nila" 7 oraz HR Creator z siedzibą w 30-390 Kraków, ul. Zawiła 69. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.
HR Now jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 24977.
HR Creator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 14997.

Prosimy o dopisanie następujących klauzul:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator, HR Now oraz HR Creator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator, HR Now oraz HR Creator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

„Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator, HR Now oraz HR Creator na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Kontakt
HR Now
ul. Zawiła 69, Kraków, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://hrnow.com.pl