Ogłoszenie:

HOLANDIA | Pracownik magazynu GXO | Nawet 11,99 EUR/h

Szczegóły ogłoszenia:
[Nie pobieramy opłat za zorganizowanie pracy!]
Stawka: 11,99 €/h brutto + dodatki
Lokalizacja: Roermond/Wassem, Holandia
GXO należy do czołowej dziesiątki światowych dostawców usług transportowych i logistycznych. Sieć współpracuje z wieloma dużymi firmami, a w magazynie w Roermond będziesz pracować przede wszystkim z odzieżą, obuwiem i akcesoriami.
Pracownicy magazynu GXO mówią przede wszystkim w j. angielskim, dlatego warto abyś też znał/a podstawy. Będziesz pracować od poniedziałku do piątku na 2 zmiany – od 06:00 do 15:00 i od 15:00 do 00:00, z możliwością nadgodzin w soboty. Uwaga! Za pracę w soboty oraz w godzinach wieczornych otrzymasz dodatki do wypłaty! W przypadku małej ilosci zamówień w Roermond, istnieje możliwość pracy w magazynie w Wessem.
Zyskujesz:
  • atrakcyjną stawkę godzinową i wypłatę zawsze na czas,
  • możliwe dodatki za pracę w weekend, święta lub w godzinach wieczornych i nocnych,
  • pewne godziny pracy i możliwość przenoszenia między dwoma magazynami zlokalizowanymi w sąsiednich miejscowościach,
  • pracę na 2 zmiany z możliwością pracy w soboty,
  • zakwaterowanie,
  • zorganizowany transport do/z pracy,
  • możliwość odbycia szkolenia na wózki widłowe,
  • udział w programie lojalnościowym OTTO Rewards,
  • ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej,
  • umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich,
  • możliwość przejścia na kontrakt u klienta,
  • aplikację myOTTO z planem pracy i paskami wypłat,
  • minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy),
  • dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. FitOTTO czy Happy OTTO Wish!
Twoje zadania na tym stanowisku:
  • zbieranie zamówień ze skanerem lub Voicepicking (kompletowanie zamówień na słuchawce) – praca chodząca lub z użyciem wózka EPT,
  • załadunek i rozładunek kontenerów,
  • etykietowanie paczek i pieczętowanie palet,
  • pakowanie,
  • kontrola jakości,
  • przyjmowanie zwrotów,
  • uzupełnianie stanów magazynowych,
Wymagania:
  • znajomość j. angielskiego,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • sprawność niezbędna do pracy fizycznej,
  • chęć pracy w systemie zmianowym.
Masz na wyciągnięcie ręki wspaniałą przygodę i atrakcyjne zarobki – zadzwoń lub aplikuj przez formularz na naszej stronie. Wykorzystaj tę szansę!

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Kontakt
OTTO Work Force
ul. Szwedzka 5, 55-040 Bielany Wrocławskie, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Strona WWW: ottoworkforce.pl