Ogłoszenie:

Asystent Działu Operacyjnego - praca zdalna

Nasz klient z branży FMCG poszukuje osoby na stanowisko Asystenta zdalnego Działu Operacyjnego. Do głównych zadań zatrudnionej osoby będzie należało pozyskiwanie danych oraz przygotowywanie raportów we współpracy z Kierownikami Regionalnymi. Wymagamy dobrej znajomości programu Excel, dlatego zachęcamy do aplikowania kandydatów, którzy nie tylko lubią, ale również posiadają  doświadczenie w pracy z tym narzędziem.

Link do aplikowania: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Asystent-Dzialu-Operacyjnego-praca-zdalna/5236-3218-25-f27-3756.html

ZADANIA:
  • współpraca i pozyskiwanie danych od rozproszonego zespołu Kierowników Regionalnych,
  • przygotowanie raportów i zestawień w Excelu na potrzeby działu i przełożonego,
  • udział i wsparcie spotkań działu m.in. poprzez: tworzenie notatek, podsumowań, statusowanie wykonania ustaleń ze spotkań.

WYMAGANIA:
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane),
  • znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel: m.in. tworzenie tabel przestawnych, wyszukaj.pionowo, suma.jeżeli, usuwanie duplikatów, itp. (warunek konieczny),
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole w dynamicznym środowisku,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • wykształcenie wyższe (mile widziane).

NASZ KLIENT OFERUJE:
  • Umowę o pracę,
  • Pracę zdalną,
  • Wynagrodzenie: 3600 brutto,
  • Premię kwartalną,
  • Pracę rozpoczynającą się w godz. 8.00 lub 9.00,
  • Pakiet ubezpieczeniowy i sportowy,
  • Bony świąteczne,
  • Dostęp do opieki medycznej,
  • Laptop i telefon służbowy.
Kontakt
FEEL COMFORT
Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)