Ogłoszenie:

Asystent zdalny w Dziale Operacyjnym

Dla klienta z branży FMCG poszukujemy kandydata, który dołączy do zespołu w Dziale Operacyjnym. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za gromadzenie danych oraz tworzenie raportów oraz ich przesyłanie do osób odpowiedzialnych. Na tym stanowisku odnajdzie się osoba komunikatywna i lubiąca dynamiczną pracę.

Zakres obowiązków:
  • zbieranie i konsolidowanie w plikach Excel zamówień na towary na terenie regionu
  • tworzenie, wysyłanie, odbieranie i analizowanie raportów
  • wychwytywanie nieprawidłowości i ich wyjaśnianie z osobami odpowiedzialnymi
  • przygotowywanie prezentacji w Power Point
  • codzienna komunikacja z zespołem: mailowa, telefoniczna, Teams, WhatsApp.
Wymagania:
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane)
  • znajomość Excela na poziomie średniozaawansowanym lub zaawansowanym (sprawne tworzenie tabel przestawnych, wyszukaj pionowo, korzystanie z filtrów, formuł, łączenie kolumn)
  • analityczne i logiczne myślenie, umiejętność wychwytywania nieprawidłowości
  • podstawowa umiejętność tworzenia prezentacji w Power Point
  • pozytywna energia, asertywność, komunikatywność i otwartość do pracy zespołowej
  • nastawianie na szukanie rozwiązań, życzliwość, spostrzegawczość.
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • pracę całkowicie zdalną
  • telefon, laptop
  • pracę w godzinach 8-15 lub 9-16
  • solidne wdrożenie na początku współpracy
  • opieka medyczna, bony świąteczne, pakiet sportowy

Aplikacje należy przesłać w tym miejscu: https://aplikuj.hrlink.pl/.../5096-3095-25-b80-3756.html

Kontakt
Feel Comfort
ul. Komitetu Obrony Robotników 56, 02-146 Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)