Ogłoszenie:

Specjalista ds. zaopatrzenia - praca hybrydowa

dodano: 2022.10.28 ważne do: 2023.02.02 wyświetleń: 52
Szczegóły ogłoszenia:
Dla naszego klienta działającego w obszarze handlu detalicznego artykułami elektronicznymi poszukujemy kandydata z doświadczeniem w branży RETAIL. Do aplikowania zapraszamy kandydatów, którzy są otwarci na pracę w modelu hybrydowym w Warszawie w okolicy Dworca Zachodniego.
Link do aplikowania: https://www.feelcomfort.pl/job/specjalista-ds-zaopatrzenia-warszawa-dworzec-zachodni-praca-hybrydowa/

ZADANIA:
  • Współpraca z dostawcami i koordynowanie zwrotów zapasów towaru
  • Wprowadzanie produktów do systemu wewnętrznego (produktami są sprzęty elektroniczne, sprzęt RTV i AGD)
  • Monitorowanie i kontrolowanie zgodności towaru w systemie
  • Korygowanie opisów towarów.

DODATKOWE INFORMACJE:
  • Praca ma charakter biurowy
  • Nie wymaga dźwigania i kontaktu z produktami
  • Na tym stanowisku poradzi sobie osoba, która zna specyfikę i dynamikę pracy w branży RETAIL
  • Nie ma możliwości pracy całkowicie w formie zdalnej.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie zawodowe związane z handlem detalicznym i branżą RETAIL (minimum rok)
  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane)
  • Umiejętność pracy z Excelem (warunek konieczny)
  • Umiejętność pracy w dynamicznym zespole, dokładność, skrupulatność
  • Asertywność, komunikatywność i pozytywna energia.

OFERUJEMY:
  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie: 4000-4500 brutto
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet sportowy
  • Praca w modelu hybrydowym
  • Służbowy telefon, laptop
  • Praca rozpoczynająca się w godzinach 7-9.

W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu: rekrutacja@feelcomfort.pl

Kontakt
Feel Comfort
ul. Komitetu Obrony Robotników 56, 02-146 Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon