Ogłoszenie:

KIEROWCA C+E – firanka – międzynarodowe – Niepołomice

dodano: 2022.06.05 ważne do: 2022.09.03 wyświetleń: 121
9 000 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Transport Maroszek z siedzibą w Niepołomicach poszukuje kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA C+E – firanka – trasy krajowe i międzynarodowe – Niepołomice, małopolskie

System zjazdowy: 11 dni pracy / 4 dni wolnego
Rodzaj przyczepy: firanka
Wynagrodzenie: 8000 - 10000 zł netto miesięcznie
Miejsce pracy: Niepołomice, małopolskie, Polska

Opis stanowiska pracy:
  • prowadzenie zestawu tandemowego na sztywnym dyszlu lub z naczepą firanką,
  • wykonywanie transportów dystrybucyjnych, drobnicowych i całopojazdowych,
  • przewóz stolarki okiennej w trasach krajowych i międzynarodowych, głównie po Niemczech, Francji i Włoszech.

Warunki zatrudnienia:
  • praca w systemie zjazdowym 11 dni pracy / 4 dni wolnego,
  • przy zleceniach krajowych praca od pn. do pt., z możliwością powrotu do domu na weekendy,
  • trasy dzienne, przeważnie w godzinach od 9:00 do 18:00,
  • zatrudnienie zgodnie z obowiązującymi w Europie przepisami,
  • bardzo dobra organizacja zleceń, które są wykonywane dla stałych klientów co gwarantuje powtarzalność tras,
  • dobrze prosperująca firma, z taborem liczącym ok. 130 nowoczesnych ciężarówek,
  • ciężarówka przydzielona na stałe, kierowca nie przesiada się w trakcie pracy,
  • sprawna i konkretna komunikacja z dyspozytorami,
  • zapewniamy wsparcie językowe dla kierowcy – biuro jest odpowiedzialne za kontakt z klientem
  • wprowadzenie w obowiązki dla każdego nowo przyjętego pracownika,
  • umowa o pracę na pełen etat z podstawą miesięczną,
  • wynagrodzenie miesięczne około 8000 zł netto,
  • dodatkowa premia za wyniki, ok. 1000 - 2000 zł netto,
  • podczas powrotów na terenie Polski, możliwość korzystania ze służbowego auta osobowego,
  • bezpośrednie zatrudnienie w polskiej firmie transportowej
  • zapewniamy wdrożenie dla kierowców bez doświadczenia

Wymagania:
  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy

Mile widziane:
  • roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym
  • uprawnienia na wózki widłowe

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 0048 509 644 958 lub 0048 507 223 660 a także na adres mailowy: biuro@transportmaroszek.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 do 16:00.

Kontakt
Transport Krajowy i Międzynarodowy Damian Maroszek
ul. Wammera 10, 32-005 Niepołomice, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt