Ogłoszenie:

Koordynator ds. sprzątania

dodano: 2019.10.17 ważne do: 2019.11.16 wyświetleń: 35
Szczegóły ogłoszenia:
Firma P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: KOORDYNATOR usług sprzątania
Miejsce:  Katowice

WYMAGANIA:
  • Min. 2 letni staż w zakresie kierowania i organizacji pracy podległych pracowników
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość obsługi komputera (pakietu MS Office w szczególności WORD, EXCEL)
  • Dobra znajomość przepisów prawa pracy
  • Znajomość lokalnego rynku usług sprzątania
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Nadzór i koordynacja pracy na obiektach
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Wdrażanie i szkolenie nowych pracowników
  • Dbałość o jakość usług i przestrzeganie procedur
  • Optymalizacja koszów usługi
  • Budowanie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z kontrahentami
  • Pozyskiwanie klientów przy wsparciu działu handlowego
  • Współpraca z innymi działami w firmie
  • Raportowanie działań

OFERUJEMY:
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia – długofalowe zatrudnienie
  • Niezbędne narzędzia do wykonania pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • Pracę w zgranym zespole
  • Szkolenia zawodowe

P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34 jest firmą specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony mienia oraz usług porządkowych. Posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres rekrutacja@karabelack.pl

Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty!
Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest P.W. ”KARABELA-CK” Sp. zo.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ponieważ podmioty z Grupy Kapitałowej P.W. ”KARABELA-CK” Sp. zo.o.  posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Kapitałowej  P.W. ”KARABELA-CK” Sp. zo.o.  – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o.  (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.

Kontakt
Karabela-Ck
woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt