Ogłoszenie:

Elektryk

dodano: 2019.10.17 ważne do: 2019.11.16 wyświetleń: 10
Szczegóły ogłoszenia:
Firma LEGION CK Sp. z o.o. obecnie dla naszego Klienta z branży logistycznej poszukuje pracownika na stanowisko:
ELEKTRYK
Miejsce pracy: STALOWA WOLA ul. Grabskiego

WYMAGANIA:
  • wykształcenie zawodowe lub techniczne elektroniczne
  • uprawnienia - świadectwo kwalifikacji "E" do 1kV uprawniające do obsługi maszyn i urządzeń energetycznych
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • wykonywanie napraw i przeglądów maszyn i urządzeń w zakresie elektronicznym i elektrycznym
  • prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi pracami
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do prowadzonych prac
  • współpraca z pracownikami działu UR

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę tymczasową – umowa o pracę podpisana z agencją pracy
  • ATRAKCYJNE wynagrodzenie
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Naszego Klienta.

LEGION CK Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34 jest Firmą specjalizująca się w świadczeniu usług pracy tymczasowej, ochrony mienia oraz usług porządkowych. Wpisany jest do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 11 978.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub 41 341 20 30 lub 513 921 412 przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres rekrutacja@legionck.pl
Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Informujemy, że administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest LEGION CK Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34/507 wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 11 978). Dane będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom LEGION CK Sp. z o.o.) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Kapitałowej LEGION CK Sp. z o.o. posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy LEGION CK Sp. z o.o., – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do LEGION CK Sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody.
Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę LEGION CK Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.

Kontakt
Legion-Ck
woj. podkarpackie ( Pokaż na mapie)
Kontakt