Ogłoszenie:

Inżynier Produkcji - Absolwent Uczelni Technicznej

Zaproponuj cenę!
MONDI  PRO  SP.  Z  O. O.  jest  jednostką  wyspecjalizowaną Mondi Polska wchodzącą w skład  niemieckiej grupy kapitałowej MONDI GmbH.  Lata  doświadczeń,  zdobyta  wiedza  i  umiejętności,  pozwoliły  na  zajęcie  się  w najszerszym  zakresie  rekrutacją  stałą  pracowników,  przenosząc  wszystkie  dobre  wzorce  całej  grupy,  na  codzienną  działalność MONDI PRO.
Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi Polska danych osobowych (pliki do pobrania): Obowiązek informacyjny oraz Przykładowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Aktualnie  wychodząc  naprzeciw  potrzebom  personalnym  naszego  Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży elektronicznej High-tech, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Inżynier Produkcji – Absolwent Uczelni Technicznej
Miejsce pracy: Słubice

Oferta skierowana jest również do osób nie posiadających doświadczenia oraz gotowych do relokacji

Twoimi zadaniami będą:
  • Koordynowanie, monitorowanie i usprawnianie procesu produkcji pod kątem zgodności ze standardami
  • Analiza błędów produkcyjnych
  • Podejmowanie działań zmierzających do usprawnienia procesów produkcyjnych
  • Zarządzanie bazą danych produktów
  • Praca w środowisku międzynarodowym
Ta oferta jest dla Ciebie jeżeli..
  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne
  • Komunikujesz się swobodnie w języku angielskim
  • Masz za sobą pierwsze praktyki studenckie związane z obszarem produkcji/inżynierii/technologii
  • Jesteś gotowy/a podjąć pracę w Słubicach
Chcesz dowiedzieć się więcej? Aplikuj już dziś i poznaj szczegóły!

Firma przygotowała dla Ciebie:
  • Pełne wdrożenie przed rozpoczęciem pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Udział w szkoleniach i kursach specjalistycznych
  • Pracę w  zgranym zespole fachowców
  • Dokładny zakres i sprecyzowaną ścieżkę awansu
  • Wsparcie w przypadku konieczności relokacji
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV  w j. polskim na adres: wiktor.holubowski@mondi-pro.pl

Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.
Kontakt
Mondi Polska
Zielona Góra, woj. lubuskie ( Pokaż na mapie)