Ogłoszenie:

Kwalifikowany pracownik ochrony

dodano: 2019.08.07 ważne do: 2019.09.06 wyświetleń: 34
Szczegóły ogłoszenia:
Firma P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
KWALIFIKOWANY
PRACOWNIK OCHRONY

Miejsce pracy: Kraśnik
WYMAGANIA:
- gotowości do pracy zmianowej
- umiejętności pracy w grupie
- zdolności podejmowania decyzji w sytuacjach kryzysowych
- odpowiedzialności i samodzielności w działaniu
- wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony
- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- reagowanie na zagrożenia
- przestrzeganie procedur
- współpraca z Klientem
- kontrola ruchu osobowego na terenie obiektu
- kontrola dokumentów uprawniających do wstępu i przebywania na obiekcie osób.

OFERUJEMY:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość pokrycia kosztów dojazdu do pracy
- terminową realizację świadczeń wynikających z umowy
- możliwość dodatkowych środków na leki i rehabilitację
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34 jest firmą specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony mienia oraz usług porządkowych.
Posiada status Zakładu Pracy Chronionej.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 41 341 20 28 lub 513 921 412 przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres rekrutacja@karabelack.pl
Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty!
Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o.   z siedzibą w Kielcach
ul. Warszawska 34. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji,
a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ponieważ podmioty z Grupy Kapitałowej
P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o.  posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek
z Grupy Kapitałowej  P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o.  – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą
z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.
Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Kontakt
Karabela-Ck
Kraśnik, woj. lubelskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon