Ogłoszenie:

Operator wózka widłowego bocznego (Niemcy)

dodano: 2019.07.12 ważne do: 2019.08.17 wyświetleń: 13
Szczegóły ogłoszenia:
Chcesz zarabiać w euro i masz doświadczenie w obsłudze bocznych wózków widłowych? Sprawdź naszą ofertę pracy w Niemczech!

Miejsce pracy: Leipzig (Lipsk), Niemcy

Opis Stanowiska:
- Obsługa wózka widłowego bocznego
- Podnoszenie wózkiem przedmiotów do wysokości 6 m
- Magazynowanie różnego rodzaju przedmiotów
- Praca w systemie 2 zmianowym

Wymagania:
- Uprawnienia na wózki widłowe
- Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
- Znajomość języka niemieckiego na poziomie A1/A2
- Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:
- Atrakcyjną stawkę: 13,50 euro brutto/godzinę
- Opieka polskojęzycznego koordynatora na miejscu
- Załatwienie niezbędnych formalności do podjęcia pracy w Niemczech
-  Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
z gwarancją godzin

Prosimy wysyłać CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590.

Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Kontakt
OTTO Work Force Polska
ul. Szwedzka 5, 55-040 Bielany Wrocławskie, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Strona WWW: ottoworkforce.pl