Ogłoszenie:

Przedstawiciel Handlowy

dodano: 2019.07.04 ważne do: 2019.10.02 wyświetleń: 65
5 000 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
UPC Polska to wiodący dostawca cyfrowej rozrywki i Internetu na rynku polskim, obecny w sektorze nowoczesnych technologii multimedialnych od 1989 roku.

Aktualnie szukamy
Przedstawicieli Handlowych
do sprzedaży naszych usług w Gdańsku.

WYMAGANIA
• Komunikatywność, umiejętność nawiązywania relacji z ludźmi
• Determinacja w realizacji celów sprzedażowych
• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży
• Odpowiedzialność i rzetelność
• Chęci do rozwoju swoich umiejętności

PROPONUJEMY:
• Różne formy zatrudnienia - umowa o pracę / umowa agencyjna / umowa zlecenie
• Wynagrodzenie podstawowe w każdym z wariantów + system prowizyjny
• Brak górnej granicy wynagrodzenia – im więcej sprzedajesz, tym więcej zarabiasz!
• Elastyczny czas pracy
• szkolenia wdrożeniowe
• Opiekuna, który będzie Cię wspierał od samego początku
• Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, pakiet usług UPC, ubezpieczenie) – termin dostępności benefitów zależny od formy zatrudnienia
ZADANIA
• Sprzedażą usług UPC - Telewizja cyfrowa, Internet, Telefon
• Doradztwo najlepszych rozwiązań

Jeżęli jesteś zainteresowany przyślij swoje cv
Kontakt
UPC Polska
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.