Ogłoszenie:

Praca - Opiekunka / Opiekun osób starszych w Niemczech

Szczegóły ogłoszenia:
Opieka nad Panem Michaelem (61l.) + premia wiosenna
Miejsce pracy — Schmitten

Atuty oferty:
osobny pokój
internet
sklepy w odległości 100 m
wolne wtorki
premia wiosenna 200 EUR brutto

Opis oferty: Do opieki jest samotnie mieszkający Pan Michael w wieku 61 lat. Senior cierpi na początkową demencję, nadciśnienie i przeszedł niedawno udar. Senior jest osobą w miarę samodzielną, sam się myje i ubiera, jednak potrzebuje pomocy w prowadzeniu domu i asekuracji podczas chodzenia. Chętnie spaceruje po pobliskim lesie.

Obowiązki:
Asekuracja w ubieraniu/myciu
Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego
Podawanie lekarstw
Dotrzymywanie towarzystwa
Oczekujemy:
dobrej znajomości języka niemieckiego
doświadczenia w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
prawa jazdy (mile widziane)
życzliwości oraz cierpliwości wobec podopiecznych.

Oferujemy:
wynagrodzenie 1300 EUR netto (za miesiąc)+ premia!
legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4765 zł brutto!)
podpisanie jednej czytelnej umowy
możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW i OC
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
pokrycie kosztów podróży w obie strony
opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7
Zapraszamy do aplikowania na powyższą ofertę za pomocą formularza zgłoszeniowego lub bezpośrednio do Konsultantów w biurach na terenie całego kraju!
Kontakt
InterKadra
ul. Ul. Reymonta 35, 45-072 Opole, woj. opolskie ( Pokaż na mapie)