Ogłoszenie:

Praca w branży spożywczej! Również dla par!

Agencja Zatrudnienia LiderJob  ( cert.16198) poszukuje dla swojego holenderskiego klienta osoby na poszczególne stanowiska.
OPIS STANOWISKA:
-   prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
-   kontrola jakości
-   pakowanie lub filetowanie mięsa drobiowego
OFERUJEMY :
- dodatki za pracę zmianową
- brak stawek wiekowych
- cotygodniowo wypłacany dodatek wakacyjny
- pomoc w zorganizowaniu wyjazdu
- opiekę polskiego koordynatora
- mieszkanie
- ubezpieczenie
- dojazd do pracy
WYMAGANIA:
- motywacja do pracy
- zaangażowania
- dobrej organizacji pracy własnej

APLIKUJ PRZEZ NASZĄ STRONĘ http://www.LiderJob.pl
ZADZWOŃ POD NUMER: +48 509 240 000, +48 500 017 878 ( w godzina 8 do 16)
LUB WYŚLIJ CV E-MAILEM : biuro@liderjob.pl, opole@liderjob.pl

Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie.
Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Kontakt
LiderJob
woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)