Ogłoszenie:

Pracownik produkcji - oferta bez stawki wiekowej

dodano: 2018.11.20 ważne do: 2018.11.28 wyświetleń: 29
Szczegóły ogłoszenia:
Podejmij współpracę z LiderJob (cer. 16198) – Twoim liderem na rynku zatrudnienia na stanowisku pakowacza mięsa drobiowego.

Opis stanowiska:
- pakowanie produktów drobiowych (piersi, udka)
- wykrawanie filetów drobiowych (dla osób z doświadczeniem)
- kontrola jakości produktów
- dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy

Oferujemy:
- umowę na warunkach holenderskich
- wynagrodzenia wypłacane tygodniowo
- zakwaterowanie
- pomoc w organizacji transportu do Holandii oraz bezpłatne dojazdy do pracy
- ubezpieczenie zdrowotne
- stabilną i długotrwałą współpracę

Wymagania:
- sumienność w wykonywaniu obowiązków
- nie musisz mieć doświadczenia – wystarczą chęci do pracy
- umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku jak i w zespole

Skontaktuj się z nami!
Zarejestruj się na stronie: http://www.liderjob.pl
Zadzwoń: 509 240 000, 500 017 878
Napisz: biuro@liderjob.pl, opole@liderjob.pl
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Kontakt
LiderJob
cały kraj / Internet
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.liderjob.pl