Ogłoszenie:

Praca w Holandii od zaraz

Zaproponuj cenę!
Firma Honest Jobs sp. z o.o. wpisana do rejestru o nr 20049, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Holandii . Praca przy mięsie drobiowym: filetowanie, pakowanie, rozbiórka.

Obowiązki:
• Pakowanie (inpak) mięsa drobiowego
• Orderpicker
• Stickerowanie
• Ekspedycja

Wymagania:
• Mile widziane doświadczenie w dziale mięsnym
• Gotowość do szybkiego wyjazdu,
• Motywacja do dłuższego pobytu w Holandii ,
• Dobra organizacja pracy i odpowiedzialność
• Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
• Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Zakwaterowanie
• Ubezpieczenie
• Dojazd do zakładu pracy
• Dwuzmianowy system pracy,
• Wypłata raz w tygodniu na konto pracownika
Kontakt
Honest Jobs sp. z o.o.
43-100 Tychy, cały kraj / Internet