Ogłoszenie:

Pomoc księgowa

Firma produkująca karmę dla zwierząt poszukuje pracowników na stanowisko: Technolog produkcji konserw i słoików mięsnych w procesie sterylizacji.
Zadania:
  • wprowadzanie dokumentów do systemu;
  • weryfikacja, dekretowanie i księgowanie dokumentów;
  • analiza rozrachunków;
  • przygotowanie zestawień, analiz etc. wg bieżących potrzeb;
  • terminowe wprowadzanie transakcji do systemu księgowego
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie, preferowane ekonomiczne
  • dobra znajomość obsługi komputera;
  • samodzielność, odpowiedzialność;
  • zaangażowanie i pozytywne podejście do pracy;
  • znajomość programu Excel
  • mile widziana znajomość programów księgowych
  • mile widziane doświadczenie
  • dyspozycyjność
Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i wykonywanych obowiązków,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  •  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Praca na pełny etat
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Kontakt
O'Canis
ul. WOJBÓRZ, 57-300 Kłodzko, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)