Ogłoszenie:

Elektrycy budowlani

12 000 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Firma sky Personal bezposredni niemiecki pracodawca zatrudni elektryków budowlanych oraz przemysłowych na terenie Niemiec.

Arbeitgeber für qualifizierte Fachkräfte.

Obecnie poszukujemy ELEKTRYKÓW do pracy w rejonie:
Całe Niemcy,w zależnośći od zlecenia np. Regensburg, Kassel, Dortmund, Hannover, Bremen, Hamburg, Monachium, Fulda, Berlin, Freiburg, Nürnberg, Augsburg, Pforzheim, Wiesbaden, Mainz, Offenbach, Hanau, Köln.

Wymagania:
• Podstawowa lub komunikatyna znajomość języka niemieckiego.
• Doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Wykształcenie zawodowe kierunkowe - techniczne lub elektryczne lub uprawnmienia SEP.
• Wiedza na temat symboli, norm i kodów podawanych w rysunkach konstrukcyjnych i schematach.
• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd.
• Umiejetność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych.

Opis stanowiska:
- prowadzenie przeglądów technicznych oraz usuwanie bieżących awarii,
- remontowanie, konserwacje i modernizacje instalacji elektrycznych,
- montaż systemów tras kablowych, gniazdek oraz przełączników,
- montaż oświetlenia.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością podwyżki.
11,00 - 12,50 € brutto/h + do 60 € diety dziennej netto netto
• Umowę o prace na niemieckich warunkach.
• Premie. START PREMIA 1000 €!
• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
• Wynagrodzenie płatne miesiecznie na konto pracownika.
• Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek.
• Stałą pracę w oparciu o umowe o prace z pełnym pakietem socjalnym.
• 24 – 30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy)
• Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.
• Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawce.
• Opieka polskiego koordynatora oraz pomoc w załatwianiu formalności.
• 150 € premi za polecenie kolegi/znajomego do pracy w naszej firmie.

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na adres E-mail: k.bednarska@sky-personal.de

Kontakt telefoniczny możliwy pon.-pt. od 08-17. Telefon: +49 5242976060

Nasze doświadczenie i profesjonalizm sa gwarancją sukcesu. Nie czekaj i znajdź pracę juz dziś!

Z góry serdecznie dziękuję za Państwa aplikacje!

Sky Personal
Inh. Alexander Geworsky
Hauptstraße 93
D-33378 Rheda-Wiedenbrück
Kontakt
sky Personal
ul. Eckendorfer Straße 32, 33609 Bielefeld, cały kraj / Internet
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.sky-personal.de