Ogłoszenie:

Skup JDG z długami. Tel. 784 494 784 (Nowy)

dodano: 2018.11.07 ważne do: 2019.02.05 wyświetleń: 62
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Tel. 784 494 784
Kupimy udziały w spółkach znajdujących się na krawędzi bankructwa Występujemy w roli upadłego i podejmujemy się negocjacji z pracownikami i wierzycielami. Oferujemy pomoc dla właścicieli, którzy mogą ponieść odpowiedzialność majątkową lub karną za zobowiązania zadłużonej spółki, poprzez wdrożenie skutecznego planu naprawczego dla podmiotu, który utracił płynność finansową na skutek działań niesolidnych kontrahentów, sezonowych przestojów w płatnościach bądź innych czynników.
Nasza działalność to przede wszystkim podjęcie czynności zmierzających do ograniczenia odpowiedzialności zarządu za zobowiązania spółki wynikające z art. 299 K.s.h oraz art. 21 Prawa upadłościowego i naprawczego a także art. 116 Ordynacji podatkowej, jak i również art. 586 K.s.h.
NASZA PRZEWAGA to zespół współpracowników Praktyków z wieloletnim doświadczeniem w sprawach związanych z upadłościami Spółek i osób prywatnych. 
http://www.spolkekupie.com            Tel. 784 494 784             (seria 5)
 
Kontakt
Fabryka Kreatywna
ul. Plac Dąbrowskiego, Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.spolkekupie.com
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.