Ogłoszenie:

Stół drewniany z żywicą epoksydową do jadalni, biura, salonu wenge

dodano: 2018.05.10 ważne do: 2018.08.08 wyświetleń: 63
8 999 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Przedstawiamy Państwu ofertę na nowoczesny i nowatorski w swojej formie produkt, jakim jest stół z desek z litego drewna z wypełnieniem z żywicy epoksydowej.

Naszą misją jest tworzenie wyjątkowych, nowoczesnych oraz atrakcyjnych wizualnie mebli. Nowoczesne formy naszych produktów odnoszą się do przestrzeni, estetyki i funkcjonalności i  wyznaczają trendy dla współczesnego wzornictwa. Mieszanka ta tworzy niepowtarzalny urok i  sprawia, że nasze wyroby odciskają swoją osobowość w każdym pomieszczeniu w którym się znajdują.

Poprzez połączenie drewna z żywicą uzyskuje się różnorodne efekty od naturalnych do nowoczesnych, od czystych po surrealistyczne.
Każdy nasz produkt jest produktem wykonywanym na zamówienie. A ponieważ żaden kawałek drewna nie jest taki sam, Państwa stół jest unikalny i nie może już być bardziej wyjątkowy!

Drewno blatu zalane jest specjalną transparentną żywicą epoksydową, która posiada wzmocnioną odporność na promienie UV. Powierzchnia stołu jest szlifowana, a następnie lakierowana.
 
Przy zamówieniu klient może wybrać z naszej bogatej oferty kolor żywicy, rodzaj drewna, materiał oraz wygląd nóg oraz rozmiar i grubość stołu.

Bieżąca oferta dotyczy stołu z drewna wenge, będącego materiałem dekoracyjnym, jednocześnie solidnym i odpornym. Nadaje się ono szczególnie do mebli.

Charakterystyka produktu :
- wymiary stołu 160cm x 90cm x 77(h)cm
- grubość 2cm
- nogi stalowe lakierowane proszkowo
 
Cena 8999 pln

Całkowity czas realizacji zamówienia produktu wynosi 6-7 tygodni od momentu potwierdzenia zamówienia i podpisania umowy.


Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT, wówczas do ceny doliczany jest podatek VAT.


Istnieje możliwość wykonania stołu o innych wymiarach, z blatem z innego gatunku drewna, bądź z innym kształtem i materiałem nóg. W celu poznania oferty zapraszamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną lub mailową.

Służymy poradą oraz pomocą na każdym etapie realizacji zapytania oraz zamówienia. Następnie aktywnie uczestniczymy w procesie ustalania charakterystyki produktu. Po określeniu żądanych przez klienta cech stołu oraz jego parametrów – wymiary, rodzaj drewna, kolor żywicy, rodzaj materiału nóg oraz ich kształtu – podpisywana jest umowa, a klient uiszcza zaliczkę na poczet produkcji stołu. Po zakończeniu procesu produkcji wykonywany jest odbiór jakościowy, a następnie wysyłka produktu. Istnieje możliwość odpłatnego montażu stołu u klienta.
Uwaga : Powierzchnie z żywicy spełniają surowe wytyczne dotyczące stosowania w kuchni i sektorze sanitarnym.

Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi produktów. Blaty z drewna litego będą różniły się od tych prezentowanych w niniejszej ofercie, co wynika ze specyfiki materiału, jakim jest drewno. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, każdy stół jest inny i nie ma możliwości wykonania drugiego takiego samego produktu.
 
Zapraszamy do kontaktu!
 
Kontakt
Oribia
Wrocław, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.