Ogłoszenie:

Szkółka roślin ozdobnych Sawanna

dodano: 2022.09.27 ważne do: 2022.12.26 wyświetleń: 27
Szczegóły ogłoszenia:

Z utęsknieniem czekamy na wiosnę, cieplejsze dni, zielone listki oraz pierwsze kwiaty. By stworzony przez nas ogródek wcześnie stał się barwny i kwitnący, warto posadzić w nim kwiaty, jakie już w lutym mają czas kwitnienia. Są to przebiśniegi, śnieżyce i zawilce. Trochę w następnej kolejności kwitną krokusy, jakie w większości wypadków są odcienie żółtej bądź fioletowej. Lubią sporo słońca, w takim razie warto sadzić je w nasłonecznionym miejscu - wypróbuj również Szkółka roślin ozdobnych sprzedaje tuje szmaragd . Do wczesnych kwiatów należą również przylaszczki, pierwiosnki czy też cebulica dwulistna oraz syberyjska, która jest najmniej wymagającą rośliną ze wszystkich wymienionych.

Nie ma znaczenia na jakiej glebie się ją posadzi, do tego rośnie równie dobrze również w miejscu zacienionym jak i w słońcu. Wszelkie wiosenne kwiaty są niesłychanie odporne na zawiłe oraz nieustannie zmieniające się warunki atmosferyczne. Są to rośliny cebulowate, jakie sadzi się pod koniec lata i przedwczesną jesienią. Należy nie zapominać, by zabezpieczyć je przed zimowym mrozem. Do tego celu można użyć suchych liści bądź też gałązek igliwia. Ochronkę usuwamy niemniej jednak stosunkowo wcześnie, albowiem pierwsze kwiaty są w stanie kwitnąc już w lutym.

Szkółka roślin ozdobnych Sawanna
Jabłonna Majątek 120
23-114 Jabłonna
Województwo lubelskie
Tel. 505302413
 
Kontakt
Sawanna
woj. lubelskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.