Ogłoszenie:

Trener personalny Kraków Bartek Szczerbik

dodano: 2019.10.11 ważne do: 2019.11.10 wyświetleń: 45
Szczegóły ogłoszenia:
Witam!

Nazywam się Bartek Szczerbik i jestem instruktorem siłowni i trenerem personalnym. Specjalizuję się m.in. w treningach z własną masą ciała - street workout.

Moja oferta to treningi rozwijające wytrzymałość siłową, koordynację oraz mobilność. Jako trener personalny przykładam dużą uwagę zarówno do techniki ćwiczeń, ale również atmosfery podczas treningu, ponieważ najważniejszy jest komfort  fizyczny i psychiczny moich podopiecznych.

Osoby, które się do mnie zgłaszają mogą liczyć na dobór odpowiedniego wachlarza ćwiczeń oraz skuteczną motywację w drodze do wyznaczonego celu. Oczywiście wszystko wcześniej sprawdzam na sobie, dlatego trening jest w 100% bezpieczny i efektywny.

Moim zdaniem, posiadając dobrze dobrany plan treningowy i fachowe wsparcie, można osiągnąć wszystko, dlatego zachęcam do kontaktu.

Obecnie można mnie znaleźć w My Fitness Place w Krakowie przy ul. Osiedle na Lotnisku 3. Jest to nowoczesna przestrzeń sportowa z bardzo dogodną lokalizacją.

tel.: +48 517 429 011
tel.: +48 (12) 268 31 70
email: klub.lotnisko@myfitnessplace.pl

https://www.myfitnessplace.pl/kluby/krakow-osiedle-na-lotnisku-3/#news
Kontakt
Bartek Szczerbik
Kraków, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.