Ogłoszenie:

Słody pszeniczne Malteurop

dodano: 2018.09.27 ważne do: 2018.10.27 wyświetleń: 80
Szczegóły ogłoszenia:
Tak jak w każdej branży, tak i w przemyśle browarniczym, aby zdobyć i utrzymać klientów trzeba postawić na jakość sprzedawanego produktu i poszczególnych elementów z jakich się składa. W przypadku piwa kluczowym składnikiem, który przesądza o jego jakości  jest słód.

Bez względu na to czy jest się początkującym piwowarem, czy istniejącą od dawna, znaną marką, składnik ten zawsze musi reprezentować najwyższy poziom i być pozyskiwany od  sprawdzonych producentów.

Jedną z najbardziej znanych i polecanych firm w tej branży jest grupa Malteurop- największy producent słodu na świecie, obecny w 14 krajach europejskich, a także Ameryce Północnej, Oceanii i Azji.

Malteurop to  ponad 30 lat doświadczenia. Wielkim atutem firmy jest przynależność do spółdzielni producentów zbóż, która zbiera ponad 1 500 000 ton jęczmienia browarnego w najlepszym zagłębiu produkcji rolniczej w Europie.

Co to daje w praktyce?

•    Rozpoznawalność na rynku zbożowym,
•    Dostęp do informacji i narzędzi badawczych, które umożliwiają zarządzanie ryzykiem związanym z rynkiem surowców rolnych,
•    Możliwość zapewnienia klientom ciągłości dostaw, właściwego nadzoru jakości i identyfikowalności produktów.

Malteurop mimo osiągniętego już sukcesu, ciągle stawia na rozwój i dostosowuje się do potrzeb nowoczesnych klientów. Z tego powodu powstał sklep internetowy, w którym kupić można najlepszej jakości słody.

W ofercie znajdują się:
•    Słody ciemne -  Mep©Cara Munich Light, Mep©Caramel, Mep©Dark
•    Słody jasne - Mep©Ale, Mep©Lager, Mep©Pilsner
•    Słody pszeniczne - Mep©Wheat
•    Słody specjalne - m.in.: BlackSwaen©Black, GoldSwaen©Brown, Swaen©Melany, GoldSwaen©Amber, Swaen©Amber  i wiele innych.

Kolejny plus to jasne zasady zapłaty - koszt dostawy wliczony jest już w cenę zakupu, a czas dostarczenia towaru to jeden dzień. Wysyłki odbywają się we wtorki i czwartki, łatwo można więc przewidzieć kiedy otrzymamy zamówione produkty.

Każdy element układanki, ma tworzyć sprawnie funkcjonującą całość, dlatego transportem zajmują się dwie niezawodne firmy kurierskie TNT oraz JAS-FBG.

Dzięki temu klienci mają gwarancję terminowości i bezpiecznej podróży zamówionego słodu.
Każdy kto jest zainteresowany współpracą z Malteurop, rozwojem swojego biznesu i polepszeniem jakości  sprzedawanego piwa, powinien zapoznać się z ofertą firmy.


Dane kontaktowe:

Strona internetowa:  http://malteurop.shop.pl/
E-mail: zamowienia@malteurop.shop.pl
Tel.: +48 58 300 90 43
 
Kontakt
Malteurop
Gdańsk, woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.