Ogłoszenie:

1250mAh 3,7V 32 X 47 X 7,5mm bateria Li-Ion (Nowy)

dodano: 2019.08.11 ważne do: 2023.02.20 wyświetleń: 17
19 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Dostępność  1 sztOgniwa pochodzą z rozbiórki nigdy nie używanych pakietów i nie posiadają indywidualnych kontrolerów ładowania/rozładowania. W związku z tym należy uważać aby nie ładować ogniw napięciem wyższym niż 4,2V / ogniwo gdyż może się to zakończyć sygnałem akustycznym w postaci głośnego " bum" oraz sygnałem dymnym. Tym nie mniej są to w 100% sprawne ogniwa i udzielamy na nie 6 miesięcy gwarancji. Nadają się do wszelkich urządzeń które są zasilane bateriami lub akumulatorami Ni-CD lub Ni-MH, wkrętarki, wiertarki, nożyce, latarki itp.
W innym ogłoszeniu oferuję do sprzedawanych akumulatorów przetwornice podwyższające lub obniżające napięcie które to przetwornice umożliwiają ładowanie ogniw z dowolnego źródła energii bez obawy ich uszkodzenia.

Na każdy sprzedany element mogę wystawić fakturę VAT, wystarczy tylko podać informacje niezbędne do jej wystawienia

Zakupione podzespoły po uzgodnieniu terminu odbioru można odebrać osobiście pod adresem który jest zamieszczony na dole ogłoszenia, lub wyślemy je pocztą ( po wcześniejszej przedpłacie przekazem lub przelewem ) tańsza wersja.Jeżeli masz umowę z firmą spedycyjną, po uzgodnieniu terminu odbioru możesz podesłać swojego kuriera.


    Koszty przesyłek listowych poleconych ( rejestrowanych ) dla maksymalnie 10 sztuk baterii.
                                
        Nazwa                   maksymalne wymiary        należność         
                                                  koperty                 za przesyłkę        

Format S do 500G ekonomiczna 230 X 160 X 20 mm       9,00 zł  
Format S do 500G priorytet   230 X 160 X 20 mm            12,00 zł

Nie wysyłamy nic przesyłkami nie rejestrowanymi nawet na życzenie kupującego, gdyż wtedy kupujący posiada dowód wpłaty a ja nie mam żadnego dokumentu potwierdzającego wysłanie.   
Kontakt
Marian Czerwiński ELEKTROTECH
ul. Powstańców Śl;. 21, 44-200 Rybnik, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.