Ogłoszenie:

TDA2795 używany sprawny z gwarancją (Używany)

dodano: 2019.07.13 ważne do: 2023.02.24 wyświetleń: 23
7 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Dostępność:  1 szt


Fotka może być poglądowa dla pokazania rodzaju obudowy. W razie wątpliwości proszę o kontakt.

Element wymontowany z naprawionego i nie odebranego po naprawie urządzenia. Najczęściej są to jednostkowe egzemplarze, zdarza się kilka, wyjątkowo lkanaście sztuk. Na podzespoły z demontażu udzielamy dwa miesiące gwarancji od daty sprzedaży.

W przypadku reklamacji, po zwrocie reklamowanego podzespołu zwracamy należność za kupione elementy + koszt przesyłki do kupującego oraz przesyłki reklamacyjnej. Na każdy sprzedany przedmiot mogę wystawić fakturę VAT, wystarczy podać dane nuiezbędne do jej wystawienia.

Kupione podzespoły można odebrać osobiście pod adresem który jest zamieszczony na dole ogłoszenia, lub wyślemy je pocztą co jednak wiąże się z poniesieniem kosztów przesyłki. Jeżeli masz umowę z firmą spedycyjną,po uzgodnieniu terminu odbioru możesz podesłać swojego kuriera.

    Koszt wysłania przesyłek listowych poleconych ( rejestrowanych )
                                
Nazwa                        maksymalne wymiary               należność         
                                  koperty                                  za przesyłkę

Format S do 500G ekonomiczna 230 X 160 X 20 mm       9,00 zł  
Format S do 500G priorytet   230 X 160 X 20 mm            12,00 zł

Poszukujesz innych elementów? Ktoś Ci mówi że nie są już dostępne? Zadzwoń. Jest bardzo prawdopodobne że będę mógł Ci pomóc.  W temacie podzespołów elektronicznych " siedzę " od 35 lat więc wiem gdzie czego szukać.

Nie wysyłam zakupionych przedmiotów przesyłką zwykłą nie rejestrowaną, nawet na życzenie kupującego, gdyż w razie jej zaginięcia kupujący będzie miał potwierdzenie zapłaty a ja nie będę miał nic na potwierdzenie wysłania.
Kontakt
Marian Czerwiński ELEKTROTECH
ul. Powstańców Śl;. 21, 44-200 Rybnik, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.