Ogłoszenie:

Prowadzenie księgowości-Oferta dla spółek

dodano: 2018.07.04 ważne do: 2018.08.03 wyświetleń: 21
0 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:

MG-Finanse to biuro rachunkowe mieszczące się w pięknym Gdańsku. Oferta, którą aktualnie chcemy Państwu przedstawić, jest dedykowana właśnie spółkom.
Świadczymy kompleksową, rzetelną obsługę księgową, która charakteryzuje się najwyższą jakością usług. Nasi specjaliści mają duże doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji w jednych z największych spółek w kraju.

Prowadzimy w całości księgi handlowe, przychodów, rozchodów, które wiążemy ze wszystkimi elementami rachunkowości i księgowości w danej firmie.
Naszym głównym celem jest optymalizacja kosztów. Na każdym etapie współpracy służymy również profesjonalnym doradztwem i rozwiewamy wszelkie wątpliwości dotyczące każdego pytania. Zawsze wybieramy najkorzystniejsze rozwiązanie dla danego klienta.

Współpraca z MG-Finanse opiera się na zaufaniu i profesjonalizmie.  
W naszej ofercie przeznaczonej właśnie dla spółek znajdziecie Państwo: prowadzenie ksiąg, kartotek, sprawozdań, ewidencja oraz rozliczanie podatków (PIT, CIT, VAT), sporządzanie zeznań i deklaracji.
Wszystkie usługi są dodatkowo uzupełnione bardzo dobrą obsługą kadrowo-księgową.
Dodatkowo Biuro Rachunkowe MG-Finanse zajmuje się prowadzeniem księgowości dla małych, średnich przedsiębiorstw oraz dla osób prywatnych.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz do skorzystania z naszej oferty!
 
Kontakt
Biuro Rachunkowe Maciej Godlewski
ul. Lęborska 3B, 80-387 Gdańsk, woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.mg-finanse.pl
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.