Ogłoszenie:

Stacja Kontroli Pojazdów Premium - Kowale

dodano: 2018.04.23 ważne do: 2018.07.22 wyświetleń: 36
99 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Skończył się przegląd auta? Lub sprowadziłeś samochód z zagranicy i wymagany jest pierwszy wpis rejestracyjny w kraju? Stacja Kontroli Pojazdów Premium to na najwyższym poziomie usługi diagnostyki w miejscowości Kowale koło Gdańska.

Pracownicy naszej firmy to niezawodni fachowcy z branży motoryzacji i precyzyjnie z normą znają się na pojeździe każdej marki. W naszej ofercie znajdziecie Państwo przeglądy aut osobowych, dostawczych i busów, a oprócz tego również motorów oraz przyczep transportowych. W centrali stacji pracujemy na innowacyjnym sprzęcie diagnostycznym i wyjątkowych urządzeniach do rutynowej kontroli zawieszenia oraz hamulców. Usługi firmy skierowane są również do kierowców samochodu z instalacją lpg.
Zwracamy się do każdego klienta z wielką troską oraz uśmiechem, dlatego zdołamy przeprowadzić cały instruktaż i odpowiedzieć na pytania co wymaga w najbliższym czasie reperacji w aucie.
W Stacji Kontroli Pojazdów Premium konkurencyjne ceny i pełna satysfakcja!

Chcesz wiedzieć więcej o firmie i/lub usługach?
Wejdź na stronę internetową lub wstąp do siedziby niedaleko Trójmiasta.
Zapraszamy!
Kontakt
Stacja Kontroli Pojazdów Premium
Kowale, woj. zachodnio-pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.