Ogłoszenie:

Elektryk budowlany z zakwaterowaniem - Niemcy

11 000 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Firma sky Personal posiada zlecenia zlokalizowane na terenie całych Niemiec i do nich dopasowujemy indywidualny termin rozpoczęci pracy odpowiadający kandydatowi. Praca stacjonarna w Koloni lub Monachium, ale proszę zapytać o dostępność ofert w miejscowośćiach, które Państwa interesują.

Obowiązki:
• Montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych, handlowych i mieszkaniowych.
• Montaż, serwis i naprawa instalacji elektrycznych.
• Wykonywanie pomiarów elektrycznych.
• Konserwacja i renowacja instalacji elektrycznych.

 Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwoscia podwyżki.
• Zarobki: 11,00 € brutto + 60 € netto dziennej diety + premie!
System premiowy: 1000 €!
• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
• Wynagrodzenie płatne miesiecznie na konto pracownika.
• Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek.
• Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym.
• Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę.
• Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.
• Prace w systemie jednozmianowym, zmianowym.
• Opieka polskiego koordynatora.

Wymagania:
• Podstawowa lub komunikatyna znajomość języka niemieckiego.
• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata.
• Wykształcenie zawodowe kierunkowe - techniczne lub elektryczne.
• Wiedza na temat symboli, norm i kodów podawanych w rysunkach konstrukcyjnych i schematach.
• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd.
• Umiejetność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm sa gwarancją sukcesu.
Nie czekaj i znajdź pracę juz dziś!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w języku polskim, niemieckim lub angielskim na adres Email: rekrutacja@sky-personal.de

Kontakt telefoniczny możliwy pon.-pt. od 08-17. Telefon: +49 52429760620
Kontakt
sky Personal
woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.sky-personal.de